MOUSTACHE Samedi 27 Xroad 6 FS Earth Metal
Kód: XR6FMS60L260 XR6FMM60L260 XR6FML60L260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
MOUSTACHE Samedi 27 Xroad 6 FS je vrcholem modelové řady Xroad – plně odpružené trekingové elektrokolo připravené na dobrodružství ve městě i mimo něj. Srdcem kola je motor Bosch Performance Line CX 5. generace s točivým momentem až 100 Nm, který si poradí i s náročným stoupáním. Baterie s kapacitou 600 Wh je plně integrována do rámu a zajišťuje spolehlivý dojezd. Komfort zvyšuje odpružená vidlice SR Suntour se zdvihem 120 mm a zadní tlumič Magic Grip Control s propracovanou kinematikou rámu. Moderní kokpit je vybaven barevným displejem Bosch Kiox 500. Samozřejmostí je praktická výbava pro každodenní použití – nosič MIK HD, integrované blatníky, výkonné světlo Trelock a příprava pro rámový zámek a Moustache Protect Option.
Hlavní přednosti
• Motor Bosch Performance Line CX Smart System (85–100 Nm) – 5. generace
• Baterie Bosch PowerTube 600 Wh s integrací do spodní rámové trubky
• Barevný displej Bosch Kiox 500
• Plné odpružení: vidlice SR Suntour XCR34 (120 mm) a tlumič Magic Grip Control (115 mm)
• Dropper sedlovka EXA 900i pro větší pohodlí a bezpečí
• Přesné řazení Shimano s 11 rychlostmi
• Hydraulické brzdy Magura MT30
• Pláště Schwalbe Smart Sam 27.5×2.35
• Kompletní výbava: blatníky, zadní nosič MIK HD, světlo Trelock 100
• Příprava pro Moustache Protect Option a integrovaný zámek Block
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossová a trekingová elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Rok: | 2026 |
| Displej: | Bosch, Kiox 500 |
| Baterie: | Bosch, PowerTube 600Wh |
| Výška od: | 165 |
| Výška do: | 185 |
| Hmotnost kg: | 27,4 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Ergo |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Sedlovka: | EXA 900i |
| Plášť zadní: | Schwalbe Smart Sam 27,5x2.35 |
| Plášť přední: | Schwalbe Smart Sam 27,5x2.35 |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Magura MT Thirty |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Řetěz: | Shimano, CN-LG500 |
| Kazeta: | Shimano, CUES, CS-LG400 |
| Řazení: | Shimano, CUES, SL-U6000-11R |
| Přehazovačka: | Shimano, CUES, RD-U6020-11 |
| Hlavové složení: | Acros, AZF-699 |
| Zdvih zadní: | 115 |
| Tlumič: | Moustache, Magic Grip Control 115, |
| Zdvih přední: | 120 |
| Vidlice: | SR Suntour, XCR 34 120 mm travel |
| Rám: | Xroad FS, aluminium |
| Kapacita baterie: | 600 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line CX BDU38, Smart System, 85-100 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.