MOUSTACHE Samedi Dimanche 28.6 Light Copper
Kód: D86CJS400260 D86CJM400260 D86CJL400260 D86CJX400260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Model Samedi Dimanche 28.6 v exkluzivní barvě Light Copper představuje to nejlepší, co značka Moustache nabízí pro sportovní silniční jízdu s elektrickou podporou. Je postaven na pevném a zároveň lehkém rámu z hliníku, doplněném karbonovou vidlicí a prémiovým karbonovým wheelsetem Mavic Cosmic S42 – vše pro maximální efektivitu a ovladatelnost.
O podporu se stará kompaktní motor Bosch Performance Line SX s točivým momentem až 60 Nm, který doplňuje integrovaná 400Wh baterie Bosch CompactTube. Systém Smart System včetně displeje Kiox 300 a ovladače System Controller propojuje výkon, konektivitu a bezpečnost do jednoho intuitivního celku.
Bezkabelové 12rychlostní řazení SRAM Apex AXS zajišťuje okamžité a přesné přeřazení v každé situaci, zatímco hydraulické kotoučové brzdy SRAM Apex poskytují spolehlivý brzdný účinek. Rychlé bezdušové pláště Schwalbe Pro One TLE šířky 34 mm podtrhují charakter tohoto čistokrevného silničního stroje.
Hlavní přednosti
-
Prémiový silniční e-bike s minimální hmotností a maximálním výkonem
-
Nejnovější motor Bosch Performance Line SX (55–60 Nm), ideální pro sportovní použití
-
Integrovaná 400Wh baterie Bosch CompactTube s možností rozšíření o PowerMore range extender
-
Moderní ovládání Bosch Smart System: Kiox 300 + System Controller
-
Bezdrátové řazení SRAM Apex AXS 1x12 (kazeta 11–44 zubů)
-
Výkonné hydraulické kotoučové brzdy SRAM Apex 160/160 mm
-
Karbonová kola Mavic Cosmic S42 s plášti Schwalbe Pro One TLE 700x34
-
Lehký a tuhý rám s čistým designem a vysokou mírou integrace
-
Prémiový vzhled v barvě Light Copper
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Rok: | 2026 |
| Displej: | Bosch Kiox 300 |
| Baterie: | Bosch, CompactTube 400Wh |
| Výška od: | 166 |
| Výška do: | 181 |
| Hmotnost kg: | 15,7 |
| Gripy: | Moustache Bar tape |
| Řídítka: | Moustache Alu |
| Představec: | Moustache 3D Alu |
| Sedlo: | Selle Royal SRX |
| Sedlovka: | Moustache Alu 27,2 mm |
| Plášť zadní: | Schwalbe Pro One 700x34C |
| Plášť přední: | Schwalbe Pro One 700x34C |
| Ráfky: | Mavic Cosmic Carbon |
| Brzdy: | SRAM Apex AXS |
| Kliky: | FSA alu 165mm |
| Řetěz: | Sram Apex |
| Kazeta: | Sram XPLR PG-1231 11-44T |
| Řazení: | Sram Apex XPLR AXS |
| Přehazovačka: | Sram Apex XPLR |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 |
| Vidlice: | Dimanche 29/28, Full Carbon |
| Rám: | Dimanche 6061 T4-T6 Alu |
| Kapacita baterie: | 400 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line SX, Smart System, 60Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.