MOUSTACHE Mardi 27.4 FS Green Argile
Kód: MA4FVS60L260 MA4FVM60L260 MA4FVL60L260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
MOUSTACHE Mardi 27.4 FS je pohodlné a výkonné městské elektrokolo navržené pro plynulé a tiché dojíždění ve městě i delší trasy v okolí. Srdcem kola je nový motor Bosch Performance Line PX Smart System s točivým momentem až 90 Nm, který zajišťuje svižnou jízdu i s větším nákladem. Spolu s baterií PowerTube 600 Wh nabízí dostatečný dojezd pro každodenní používání.
Bezúdržbový řemenový pohon Gates v kombinaci s nábojovým řazením Shimano Nexus 5 poskytuje čistý, tichý a spolehlivý chod bez potřeby časté údržby. Odpružení zajišťuje vidlice SR Suntour XCM32 se zdvihem 100 mm a zadní tlumič Moustache Magic Grip Control 115 mm, které výrazně zvyšují komfort na nerovnostech.
Kolo je vybaveno blatníky, nosičem MIK HD, zámkem AXA 80, systémem Blok + Moustache Protect Option a hydraulickými brzdami Shimano MT200, což z něj dělá ideální volbu pro městské ježdění za každého počasí.
Hlavní přednosti
• Nový motor Bosch Performance Line PX Smart System – až 90 Nm
• Baterie PowerTube 600 Wh – plně integrovaná
• Řemenový pohon Gates + nábojové řazení Shimano Nexus 5
• Odpružená vidlice SR Suntour XCM32 – 100 mm
• Tlumič Magic Grip Control – 115 mm
• Teleskopická sedlovka EXA 900i – 75/100/150 mm
• Hydraulické brzdy Shimano MT200 – 180/160 mm
• Pláště Schwalbe Super MotoX – 27.5x2.4
• Výbava: blatníky, nosič MIK HD, AXA 80, blokace řízení, Moustache Protect Option
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x5 |
| Rok: | 2026 |
| Baterie: | Bosch, PowerTube 600Wh |
| Hmotnost kg: | 29,5 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Ergo |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Sedlovka: | EXA 900i |
| Plášť zadní: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Plášť přední: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Shimano, MT200 |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Řetěz: | Gates, CDX belt |
| Kazeta: | Gates, 30T |
| Řazení: | Shimano, Nexus SL-C7000-5 |
| Přehazovačka: | Shimano, Nexus SL-C7000-5 |
| Hlavové složení: | Acros, AZF-699 |
| Zdvih zadní: | 115 |
| Tlumič: | Moustache, Magic Grip Control 115 |
| Zdvih přední: | 100 |
| Vidlice: | SR Suntour, XCM32-ATB, LO 100mm travel |
| Rám: | Mardi FS, aluminium |
| Kapacita baterie: | 600 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line PX BDU34, Smart System, 90 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.