MOUSTACHE Mardi 27.6 FS Black
Kód: MA6FNS6EL260 MA6FNM6EL260 MA6FNL6EL260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
MOUSTACHE Mardi 27.6 FS představuje vrchol městského komfortu a technologie. Díky plnému odpružení (vidlice 100 mm + zadní tlumič Magic Grip 115 mm), řemenovému pohonu Gates Carbon Drive a plynulé převodovce Enviolo je jízda mimořádně pohodlná, tichá a bezúdržbová. Volitelná varianta Enviolo Automatiq umožňuje plně automatické řazení podle zvoleného kadence.
O pohon se stará špičkový motor Bosch Performance Line CX Smart System s točivým momentem až 100 Nm a baterie PowerTube 600 Wh, které zvládnou i delší trasy. Kromě ovladače Purion 200 je k dispozici i Smartphone Grip, který vám umožní připojit telefon a používat jej jako displej.
Samozřejmostí je kompletní výbava pro každodenní použití: blatníky, nosič MIK HD, zámek Trelock 100, a zabezpečovací systém Blok + Moustache Protect Option.
Hlavní přednosti
• Výkonný motor Bosch Performance Line CX Smart System – až 100 Nm
• Baterie PowerTube 600 Wh
• Plynulá převodovka Enviolo, možnost varianty Automatiq
• Bezúdržbový řemenový pohon Gates Carbon Drive
• Celoodpružený rám: vidlice SR Suntour MOBIE34 (100 mm), tlumič Magic Grip (115 mm)
• Hydraulické brzdy Magura MTA2 – 180/160 mm
• Teleskopická sedlovka EXA 900i – dle velikosti 75/100/150 mm
• Pláště Schwalbe Super MotoX – 27.5x2.4
• Výbava: nosič MIK HD, blatníky, zámek Trelock 100, systém Blok + Moustache Protect Option
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Rok: | 2026 |
| Baterie: | Bosch, PowerTube 600Wh |
| Hmotnost kg: | 29,1 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Ergo |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Sedlovka: | EXA 900i |
| Plášť zadní: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Plášť přední: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Magura MTA2 |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Řetěz: | Gates, CDX belt |
| Kazeta: | Gates 22T |
| Řazení: | Enviolo |
| Přehazovačka: | Enviolo |
| Hlavové složení: | Acros, AZF-699 |
| Zdvih zadní: | 115 |
| Tlumič: | Moustache, Magic Grip Control 115 |
| Zdvih přední: | 100 |
| Vidlice: | SR Suntour, XCM32-ATB, LO 100mm travel |
| Rám: | Mardi FS, aluminium |
| Kapacita baterie: | 600 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line CX BDU38, Smart System, 85-100 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.