MOUSTACHE Mardi 27.6 Open 600Wh Green Metal
Kód: MA6OVM6E0260 MA6OVL6E0260 MA6OVX6E0260 MA6OVS6E0260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
MOUSTACHE Mardi 27.6 Open v sobě spojuje komfort, eleganci a maximální praktičnost. Díky nízkému rámu se snadno nasedá i sesedá, a přitom si kolo zachovává výbornou tuhost a jízdní stabilitu. Řemenový pohon Gates spolu s plynulou převodovkou Enviolo nabízí tichý a prakticky bezúdržbový provoz. K dispozici je i automatická varianta Enviolo Automatiq, která přizpůsobuje převod podle vaší kadence.
O bezstarostný a silný pohon se stará Bosch Performance Line CX Smart System 4. generace, doplněný o baterii PowerTube 600 nebo 800 Wh. Nechybí kombinace displeje Purion 200 a Smartphone Grip, takže můžete ovládat všechny funkce i přes svůj telefon.
Samozřejmostí je kompletní výbava: integrované blatníky, nosič MIK HD, světla napájená z hlavní baterie a zabezpečení Blok + Moustache Protect Option včetně zámku Trelock 100. Díky pohodlné odpružené sedlovce a vidlici SR Suntour MOBIE34 (100 mm) je jízda komfortní i na kostkách nebo rozbité cyklostezce.
Hlavní přednosti
• Motor Bosch Performance Line CX Smart System – 85 až 100 Nm
• Baterie PowerTube 600 nebo 800 Wh
• Plynulá převodovka Enviolo, možnost varianty Automatiq
• Bezúdržbový řemenový pohon Gates Carbon Drive
• Odpružená vidlice SR Suntour MOBIE34 – 100 mm
• Teleskopická odpružená sedlovka EXA 860i – dle velikosti 100/125/150 mm
• Hydraulické brzdy Magura MTA2 – 180/160 mm
• Pláště Schwalbe Super MotoX – 27.5x2.4
• Výbava: blatníky, nosič MIK HD, zámek Trelock 100, Blok + Moustache Protect Option
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Rok: | 2026 |
| Baterie: | Bosch, PowerTube 600Wh |
| Hmotnost kg: | 28,2 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Ergo |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Sedlovka: | EXA 860i |
| Plášť zadní: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Plášť přední: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Magura MTA2 |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Řetěz: | Gates, CDX belt |
| Kazeta: | Gates 50T |
| Řazení: | Enviolo |
| Přehazovačka: | Enviolo |
| Hlavové složení: | Acros, AZF-699 |
| Zdvih přední: | 100 |
| Vidlice: | SR Suntour, Mobie 34, lockout function, 100mm travel |
| Rám: | Mardi Open, 6061 T4-T6 alloy, |
| Kapacita baterie: | 600 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line CX, Smart System, 85 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.