MOUSTACHE Samedi 27 OFF 6 FS Earth Metal
Kód: OF6FMS600260 OF6FMM600260 OF6FML600260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Model Samedi 27 OFF 6 FS posouvá trailové ježdění o úroveň výš díky plně odpružené konstrukci (TechnoloJ). Tento e-MTB kombinuje výkonný motor Bosch Performance Line CX Smart System s točivým momentem až 100 Nm a integrovanou 600Wh baterií, což zaručuje dostatek síly i na strmé stoupání a dlouhé výlety.
O pohodlí a trakci se stará vzduchová vidlice SR Suntour XCR34 se zdvihem 120 mm a zadní tlumič Magic Grip Control s 115 mm. Geometrie rámu je optimalizovaná pro pohodlnou jízdu, jistotu a plynulé ovládání v jakémkoli terénu.
Výbavu doplňuje spolehlivá 11rychlostní sada Shimano, silné čtyřpístové brzdy Magura MT30 s kotouči 203 mm vpředu i vzadu a teleskopická sedlovka EXA 900i (v závislosti na velikosti rámu se zdvihem 75–150 mm).
Pláště Maxxis Rekon 27.5x2.6" zajišťují výbornou trakci i tlumení nerovností. Samedi OFF 6 FS je dostupné ve třech velikostech rámu (S–L) a dvou elegantních barevných provedeních – Green Argile Metal a Earth Metal.
Hlavní přednosti
-
Výkonný motor Bosch Performance Line CX Smart System (85–100 Nm)
-
Integrovaná baterie 600 Wh s dlouhým dojezdem
-
Plné odpružení: 120 mm (vidlice) / 115 mm (tlumič Magic Grip)
-
Ovládání přes nový displej Bosch Purion 200
-
Teleskopická sedlovka EXA 900i (zdvih 75–150 mm)
-
11rychlostní převody Shimano
-
Výkonné 4pístkové brzdy Magura MT30 s kotouči 203 mm
-
Široké pláště Maxxis Rekon 27.5x2.6" pro maximální trakci
-
Tři velikosti rámu (S–L)
-
Dvě barevné varianty: Green Argile Metal a Earth Metal
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Celoodpružená elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Rok: | 2026 |
| Baterie: | Bosch, PowerTube 600Wh |
| Hmotnost kg: | 24,5 |
| Velikost kol: | 27.5 |
| Gripy: | SB3 Race |
| Řídítka: | Moustache Alu |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Sedlovka: | EXA 900i |
| Plášť zadní: | Maxis Recon 27,5x2,60 |
| Plášť přední: | Maxis Recon 27,5x2,60 |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Magura MT Thirty |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Řetěz: | Shimano CN-LG500 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG400 11-50T |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000-11R |
| Přehazovačka: | Shimano, CUES, RD-U6000-GS |
| Hlavové složení: | Acros AZF-699 |
| Zdvih zadní: | 115 |
| Tlumič: | Moustache, Magic Grip Control 115 |
| Zdvih přední: | 120 |
| Vidlice: | SR Suntour, XCR 34 120 mm travel |
| Rám: | Xroad FS Alu |
| Kapacita baterie: | 600 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line CX BDU38, Smart System, 85-100 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.