MOUSTACHE Samedi 27 Xroad 4 FS Green Metal
Kód: XR4FVS60L260 XR4FVM60L260 XR4FVL60L260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
MOUSTACHE Samedi 27 Xroad 4 FS je plně odpružené trekingové kolo, které kombinuje univerzálnost, pohodlí a výkon. Nový motor Bosch Performance Line PX Smart System (5. generace) s točivým momentem až 90 Nm tě bez námahy vyveze do každého kopce, zatímco baterie Bosch PowerTube 600 Wh ti umožní absolvovat i delší výlety bez obav z dojezdu.
Hliníkový rám se 115mm zadním zdvihem a vidlicí SR Suntour XCR34 se zdvihem 120 mm spolehlivě žehlí nerovnosti a poskytuje jistotu i na rozbitém povrchu. Pláště Schwalbe Smart Sam 27,5×2,35" nabídnou optimální kombinaci valivého odporu a trakce. Díky integrované teleskopické sedlovce EXA 900i se pohodlně přizpůsobíš jakémukoliv terénu.
Kolo je připraveno na každodenní použití – má kompletní výbavu včetně blatníků, nosiče kompatibilního se systémem MIK HD, osvětlení AXA 80 a zámku zadního kola s volitelným Moustache Protect modulem. Díky plné výbavě se Xroad 4 FS nezalekne ranní cesty do práce ani víkendového výšlapu do hor.
Hlavní přednosti
-
Výkonný motor Bosch Performance Line PX Smart System 85–90 Nm (5. generace)
-
Plně odpružený rám s 115mm zdvihem a vidlice SR Suntour XCR34 (120 mm)
-
Baterie Bosch PowerTube 600 Wh pro dostatečný dojezd
-
Teleskopická sedlovka EXA 900i pro větší pohodlí a bezpečí v terénu
-
Hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT200 (180/180 mm)
-
Výbava pro každodenní použití: blatníky, nosič MIK HD, osvětlení AXA, zámek zadního kola
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossová a trekingová elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Rok: | 2026 |
| Baterie: | Bosch, PowerTube 600Wh |
| Výška od: | 165 |
| Výška do: | 185 |
| Hmotnost kg: | 27,4 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Ergo |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Sedlovka: | EXA 900i |
| Plášť zadní: | Schwalbe Smart Sam 27,5x2.35 |
| Plášť přední: | Schwalbe Smart Sam 27,5x2.35 |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Shimano, MT200 |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Řetěz: | Shimano, CN-LG500 |
| Kazeta: | Shimano, CUES, CS-LG300 11-39T |
| Řazení: | Shimano, CUES, SL-U6000-10R |
| Přehazovačka: | Shimano, CUES, RD-U6020 |
| Hlavové složení: | Acros, AZF-699 |
| Zdvih přední: | 120 |
| Vidlice: | SR Suntour, XCR 34 120 mm travel |
| Rám: | Xroad FS, aluminium |
| Kapacita baterie: | 600 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line PX BDU34, Smart System, 90 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.