MOUSTACHE Samedi 27 Xroad 6 OPEN 800 Green Metal
Kód: XR6OVS802260 XR6OVM802260 XR6OVL802260 XR6OVX802260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
MOUSTACHE Samedi 27 Xroad 6 OPEN 800 je ideálním společníkem pro každodenní dojíždění i víkendová dobrodružství. Otevřený rám s nízkým nástupem usnadňuje nastupování a zároveň nabízí vynikající tuhost. Nová generace motoru Bosch Performance Line CX Smart System (85–100 Nm) poskytuje dynamický výkon i v náročných podmínkách, zatímco integrovaná baterie Bosch PowerTube s kapacitou 800 Wh zajišťuje extra dlouhý dojezd. Komfort při jízdě zvyšuje vidlice SR Suntour XCR34 se zdvihem 120 mm a odpružená teleskopická sedlovka EXA 860i. Kolo je vybaveno barevným displejem Bosch Kiox 500 a kompletní trekingovou výbavou – robustními blatníky, zadním nosičem MIK HD, výkonným světlem Trelock a přípravou pro rámový zámek a systém Moustache Protect Option.
Hlavní přednosti
• Výkonný motor Bosch Performance Line CX Smart System (85–100 Nm) – 5. generace
• Extra kapacitní baterie Bosch PowerTube 800 Wh
• Přehledný barevný displej Bosch Kiox 500
• Pohodlný otevřený rám s nízkým nástupem
• Odpružená vidlice SR Suntour XCR34 (120 mm)
• Teleskopická odpružená sedlovka EXA 860i
• Přesné 11rychlostní řazení Shimano
• Hydraulické kotoučové brzdy Magura MT30
• Pláště Schwalbe Smart Sam 27.5×2.35
• Kompletní výbava: nosič MIK HD, blatníky, světlo Trelock 100
• Příprava pro Moustache Protect Option a zámek Block
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossová a trekingová elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Rok: | 2026 |
| Displej: | Bosch, Kiox 500 |
| Baterie: | Bosch, PowerTube 800Wh |
| Výška od: | 159 |
| Výška do: | 176 |
| Hmotnost kg: | 27,1 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Ergo |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Sedlovka: | EXA 860i |
| Plášť zadní: | Schwalbe Smart Sam 27,5x2.6 |
| Plášť přední: | Schwalbe Smart Sam 27,5x2.35 |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Magura MT Thirty |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Řetěz: | Shimano, CN-LG500 |
| Kazeta: | Shimano, CUES, CS-LG400 |
| Řazení: | Shimano, CUES, SL-U6000-11R |
| Přehazovačka: | Shimano, CUES, RD-U6020-11 |
| Hlavové složení: | Acros, AZF-699 |
| Zdvih přední: | 120 |
| Vidlice: | SR Suntour, XCR 34 120 mm travel |
| Rám: | Xroad, 6061 T4-T6 alloy |
| Kapacita baterie: | 800 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line CX BDU38, Smart System, 85-100 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.