MOUSTACHE Samedi Dimanche 28.2 Blue Grey
Kód: D82CGS400260 D82CGM400260 D82CGL400260 D82CGX400260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Model Samedi Dimanche 28.2 přináší zcela novou úroveň sportovní jízdy s elektrickou podporou. Lehký hliníkový rám z prémiové slitiny 6061 T4 T6 je dokonale integrovaný, přičemž čisté linie podtrhují minimalistický a moderní design. Nový boční přístup k nabíjecímu portu usnadňuje každodenní používání, a díky přípravě na Bosch Connect Module máte možnost vylepšit zabezpečení kola.
Srdcem kola je nový motor Bosch Performance SX – tichý, výkonný a přitom nenápadný. Integrovaná baterie CompactTube s kapacitou 400 Wh poskytuje energii na každodenní jízdy, a díky možnosti připojit PowerMore range extender rozšíříte kapacitu až na 650 Wh. Komponenty Shimano CUES a výkonné kotoučové brzdy Shimano MT200 zajišťují spolehlivý výkon. Kola Moustache Al30 obutá do širších plášťů Hutchinson Overide (700x38) nabízí perfektní rovnováhu mezi rychlostí a pohodlím.
Hlavní přednosti
-
Lehký hliníkový rám se sportovní geometrií a integrovanou kabeláží
-
Výkonný a přitom tichý motor Bosch Performance Line SX (55–60 Nm)
-
Baterie Bosch CompactTube 400 Wh, možnost rozšíření na 650 Wh (s PowerMore)
-
Displej Bosch Purion 200 s moderní grafikou a jednoduchým ovládáním
-
Převody Shimano CUES 10 (11–48 zubů) pro široký rozsah v kopcích i na rovinách
-
Kvalitní kola Moustache Al30 s plášti Hutchinson Overide 700x38
-
Výkonné hydraulické brzdy Shimano MT200 (160/160 mm)
-
Nový kryt motoru s bočním přístupem k nabíjecímu portu
-
Možnost volby i ve variantě s nízkým nástupem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Rok: | 2026 |
| Baterie: | Bosch, CompactTube 400Wh |
| Hmotnost kg: | 17,5 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Alu |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | Moustache Alu 27,2 mm |
| Plášť zadní: | Hutchinson Overide 700x38 |
| Plášť přední: | Hutchinson Overide 700x38C |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Shimano MT200 |
| Kliky: | Moustache ALU 165mm |
| Řetěz: | Shimano LG500 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300 11-39T |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000 |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 |
| Vidlice: | Dimanche 29/28, Alu |
| Rám: | Dimanche 6061 T4-T6 Alu |
| Kapacita baterie: | 400 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line SX, Smart System, 60Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.