MOUSTACHE Samedi Dimanche 28 Urban Black
Kód: D8UCNS400260 D8UCNM400260 D8UCNL400260 D8UCNX400260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Moustache Samedi Dimanche 28 Urban přináší svěží přístup k městské mobilitě. Hydroformovaný hliníkový rám vyniká nízkou hmotností a tuhostí, což zajišťuje okamžité reakce a agilitu v městském provozu. O podporu se stará inovativní motor Bosch Performance Line SX – tichý, lehký (jen 2 kg), ale výkonný. Baterie o kapacitě 400 Wh zajistí dostatek energie pro každodenní ježdění.
Pohodlí nezůstává pozadu – odpružená vidlice SR Suntour NRX s 40 mm zdvihu absorbuje nerovnosti silnic, zatímco široké pláště Schwalbe G-One zaručují jistotu a komfort. Díky nosiči QL3 nasadíte brašny během vteřiny, blatníky a silné Supernova světlo zvýší bezpečnost. Vše je propojeno skrze Bosch Smart System s možností online sledování pomocí Connect Modulu. Městské elektrokolo, které přináší styl, funkčnost i výkon v lehkém balení.
Hlavní přednosti
-
Lehký a tuhý hliníkový rám s agilní geometrií
-
Výkonný a lehký motor Bosch Performance Line SX (55–60 Nm)
-
Baterie Bosch CompactTube 400 Wh s minimalistickým vzhledem
-
Bosch Purion 200 + držák na chytrý telefon
-
Pohodlná vidlice SR Suntour NRX, 40 mm zdvihu
-
Převody Shimano CUES 10s (11–39 zubů)
-
Kvalitní kola Moustache Al30 s plášti Schwalbe G-One 700x50
-
Výkonné brzdy Shimano MT200 (180/160 mm)
-
Kompletní výbava: nosič QL3, blatníky, Supernova osvětlení
-
Bosch Smart System s možností online zabezpečení (Connect Module)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Rok: | 2026 |
| Displej: | Bosch Smartphone Grip |
| Baterie: | Bosch, CompactTube 400Wh |
| Hmotnost kg: | 20,2 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Alu |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | Moustache Alu 27,2 mm |
| Plášť zadní: | Schwalbe G-One 700x50C |
| Plášť přední: | Schwalbe G-One 700x50C |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Shimano MT200 |
| Kliky: | Moustache ALU 165mm |
| Řetěz: | Shimano LG500 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300 11-39T |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000 |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 |
| Zdvih přední: | 40 |
| Vidlice: | SR Santour 40 mm travel |
| Rám: | Dimanche 6061 T4-T6 Alu |
| Kapacita baterie: | 400 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line SX, Smart System, 60Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.