MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.2 DB Open Blue Grey
Kód: D92OG040D260 D92OGS40D260 D92OGM40D260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Model Samedi Dimanche 29.2 DB od značky Moustache je určen pro jezdce, kteří vyžadují sportovní styl, ale nechtějí slevit z komfortu. Modernizovaná „drop bar“ řídítka s rovnou horní částí a silikonovou omotávkou umožňují pohodlný úchop a výbornou kontrolu v terénu.
Srdcem kola je motor Bosch Performance Line SX s točivým momentem 55–60 Nm, který v kombinaci s lehkou konstrukcí poskytuje skvělou podporu a přirozený pocit z jízdy. Napájení zajišťuje kompaktní baterie CT 400 Wh, zatímco nové rozhraní Bosch System Controller a připojený Kiox 300 displej nabízí aktuální přehled o jízdě i plánování trasy v reálném čase.
Komfortní výbava zahrnuje odpruženou teleskopickou sedlovku EXA 860i se zdvihem 75 mm, elastomerový představec, a především objemné pláště Maxxis Rambler 700x50, které výborně tlumí nárazy a poskytují stabilitu i v náročném terénu. Shimano CUES 1x10 převody a hydraulické kotoučové brzdy zajišťují spolehlivý výkon i při dlouhých sjezdech.
Hlavní přednosti
-
Výkonný motor Bosch Performance Line SX s točivým momentem 55–60 Nm
-
Kompaktní integrovaná baterie Bosch CT 400 Wh
-
Ovládání pomocí Bosch System Controller + připojení Kiox 300 pro navigaci
-
Vylepšená drop bar řídítka s širší horní částí a silikonovým gripem
-
Komfortní kokpit: elastomerový představec a teleskopická odpružená sedlovka (75 mm)
-
Široké a komfortní pláště Maxxis Rambler TLR 700x50
-
Spolehlivé řazení Shimano CUES 1x10 (11–48 zubů)
-
Hydraulické kotoučové brzdy Shimano CUES Drop 180/180 mm
-
Sportovní, ale vzpřímená jízdní pozice ideální pro delší výlety i bikepacking
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Rok: | 2026 |
| Baterie: | Bosch, CompactTube 400Wh |
| Hmotnost kg: | 18,2 |
| Gripy: | Moustache Bar tape |
| Řídítka: | Moustache Alu |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | Moustache Alu 27,2 mm |
| Plášť zadní: | Maxis Rambler 700x500C |
| Plášť přední: | Maxis Rambler 700x500C |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Shimano MT200 |
| Kliky: | Moustache ALU 165mm |
| Řetěz: | Shimano LG500 |
| Kazeta: | Shimano CUES CS-LG300 11-39T |
| Řazení: | Shimano CUES SL-U6000 |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000 |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 |
| Vidlice: | Dimanche 29/28, Alu |
| Rám: | Dimanche 6061 T4-T6 Alu |
| Kapacita baterie: | 400 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line SX, Smart System, 60Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.