NORCO Fluid A3 29 Canadian Mint
Kód: 0650415964 0650415965 0650415966 0650415967 0650415968 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | All mountain/ Trail |
|---|---|
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Rok: | 2026 |
| Hmotnost kg: | 16.350000000000001 |
| Velikost kol: | 29 |
| Gripy: | Propalm Pro Grips |
| Řídítka: | Norco 6061 DB Alloy, 800mm, 25mm |
| Představec: | Norco 6061 Alloy 40mm/35mm |
| Sedlo: | Norco Trail Saddle |
| Sedlovka: | TranzX YSI34 Post 34.9mm |
| Plášť zadní: | Continental Xynotal Trail 29" x 2.4" |
| Plášť přední: | Continental Kryptotal Trail 29" x 2.4" |
| Ráfky: | WTB ST 29", 32H |
| Zadní náboj: | Formula DC-3248 148x12 32H |
| Přední náboj: | Formula DC-511 110x15 32H |
| Brzda zadní: | Tektro HD-M535 4 Piston 180mm |
| Brzda přední: | Tektro HD-M535 4 Piston 180mm |
| Kliky: | FSA Comet 1X DM 30T |
| Řetěz: | Shimano LG-500 |
| Kazeta: | Shimano CUES LG-400 10spd 11/48T |
| Řazení: | Shimano CUES 10 SL-U6000 Rapidfire Plus |
| Přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6020 10spd |
| Hlavové složení: | Zero Stack Sealed Cartridge Bearings - Tapered |
| Zdvih zadní: | 130 |
| Tlumič: | X-Fusion 02 Pro R AV 130mm |
| Zdvih přední: | 140 |
| Vidlice: | Rock Shox Recon RL 140mm, 29" |
| Rám: | Fluid FS 6061 Alloy Frame 130mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář