NORCO Rampage 24 Radiant Blue
Kód: 1220215464Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská kola |
|---|---|
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Hliník |
| Rok: | 2026 |
| Výška od: | 128 |
| Výška do: | 145 |
| Hmotnost kg: | 10.25 |
| Velikost kol: | 20 |
| Gripy: | Norco JR Single lock on, 115mm length |
| Řídítka: | Norco 6061 alloy, 680mm, 30mm rise |
| Představec: | Norco, 40mm Length, 31.8 Clamp |
| Sedlo: | Norco One Piece |
| Sedlovka: | Integrated w/saddle, 27.2mm ID, 200mm Length |
| Plášť zadní: | Kenda K-Rad, 24x2.30", Wire Bead |
| Plášť přední: | Kenda K-Rad, 24x2.30", Wire Bead |
| Ráfky: | XD-181 DW, 32h, F/R-24", 24.7mm ID |
| Zadní náboj: | KT sealed bearing, 3/8" nutted axle, 32H, 14T SS sproket, 6 bolt |
| Přední náboj: | KT sealed bearing, 3/8" nutted axle, 32H, 6 bolt |
| Brzda zadní: | Tektro MD-286, Hydraulic, Resin pads |
| Brzda přední: | Tektro MD-280, Mechanical, Resin pads |
| Kliky: | Prowheel 3pc, 30T, 140mm |
| Řetěz: | KMC Z1 natural black 1/2 x 3/32" single speed chain |
| Kazeta: | Single speed, 14T |
| Hlavové složení: | Tapered 1-1/8"- 1.5",(ZS44/28.6 | ZS56/40) |
| Zdvih přední: | 80 |
| Vidlice: | RST Dirt ,80 mm, 9x100mm |
| Rám: | Aluminum DJ 24" |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.