MOUSTACHE Mardi 27.4 Open 600Wh Silk Grey
Kód: MA4OGS600260 MA4OGM600260 MA4OGL600260 MA4OGX600260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
MOUSTACHE Mardi 27.4 Open je elegantní městské elektrokolo s otevřeným rámem pro snadné nasedání a výbornou stabilitu. Osazeno je zcela novým motorem Bosch Performance Line PX Smart System s výkonem až 90 Nm, který v kombinaci s baterií PowerTube 600 nebo 800 Wh zvládne každodenní dojíždění i víkendové výlety bez omezení.
Kolo využívá bezúdržbový a čistý řemenový pohon Gates a nábojovou převodovku Shimano Nexus 5, která umožňuje řazení i v klidu. Odpružená vidlice SR Suntour XCM32 a pohodlná sedlovka se zdvihem 40 mm výrazně zvyšují komfort jízdy.
Samozřejmostí je plná výbava včetně nosiče MIK HD, blatníků, AXA zámku a systému Blok + Moustache Protect Option, který zajišťuje bezpečnost a praktičnost pro každodenní použití.
Hlavní přednosti
• Výkonný motor Bosch Performance Line PX – až 90 Nm
• Možnost volby baterie PowerTube 600 nebo 800 Wh
• Bezúdržbový řemenový pohon Gates s převodovkou Shimano Nexus 5
• Vidlice SR Suntour XCM32 se zdvihem 100 mm
• Pohodlná odpružená sedlovka – 40 mm
• Hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT200 – 180/160 mm
• Pláště Schwalbe Super MotoX – 27.5x2.4
• Výbava: blatníky, nosič MIK HD, zámek AXA 80, systém Blok + Moustache Protect Option
• Otevřený rám pro snadné nasedání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Městská elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x5 |
| Rok: | 2026 |
| Baterie: | Bosch, PowerTube 600Wh |
| Výška od: | 159 |
| Výška do: | 176 |
| Hmotnost kg: | 29,4 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Ergo |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Sedlovka: | EXA 900i |
| Plášť zadní: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Plášť přední: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Shimano, MT200 |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Řetěz: | Gates, CDX belt |
| Kazeta: | Gates, 30T |
| Řazení: | Shimano, Nexus SL-C7000-5 |
| Přehazovačka: | Shimano, Nexus SL-C7000-5 |
| Hlavové složení: | Acros, AZF-699 |
| Zdvih přední: | 100 |
| Vidlice: | SR Suntour, XCM32-ATB, LO 100mm travel |
| Rám: | Mardi Open, 6061 T4-T6 alloy, |
| Kapacita baterie: | 600 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line PX BDU34, Smart System, 90 Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.