MOUSTACHE Samedi 27 Xroad 2 FS Light carrier Marine Blue
Kód: XR2FBS50L260 XR2FBM50L260 XR2FBL50L260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Model Samedi 27 Xroad 2 FS spojuje komfort celoodpružené konstrukce s praktičností výbavy pro každodenní použití. Lehký hliníkový rám s otevřenou geometrií a 115mm zadního zdvihu doplňuje přední vidlice SR Suntour XCM32 se 100mm. O pohon se stará motor Bosch Performance Line Smart System (75 Nm), který v kombinaci s 540Wh baterií nabídne dostatek síly a dojezdu i v kopcovitém terénu. Díky odolným plášťům Schwalbe Smart Sam, teleskopické sedlovce a možnosti volby lehkého nebo odpruženého nosiče MIK HD je tento model ideální jak do města, tak mimo něj. Nechybí ani silné osvětlení a ochrana kola pomocí integrovaného zámku AXA 80 s možností rozšíření o systém Moustache Protect.
AT THE CROSSROADS
Model Samedi 27 Xroad je dokonale univerzální – zvládne asfalt, šotolinu i lesní stezky, a přitom zůstává pohodlný, praktický a stylový.
OPEN
Celoodpružený rám s otevřenou geometrií usnadňuje nastupování a zvyšuje komfort jízdy, ať už jedete do práce nebo na výlet.
AN USER ORIENTED DESIGN
Promyšlené detaily pro maximální uživatelský komfort:
• Moustache trubkové blatníky
• Možnost lehkého nebo odpruženého nosiče MIK HD
• Asymetrické ráfky pro vyšší pevnost
• Integrovaný zámek AXA 80 a volitelný systém Moustache Protect
Hlavní přednosti
• Výkonný motor Bosch Performance Line Smart System (75 Nm)
• Integrovaná baterie Bosch PowerTube 540 Wh
• Plně odpružený rám – zdvih 100/115 mm
• Teleskopická sedlovka EXA 900i (75/100/150 mm)
• Devítirychlostní sada Shimano
• Hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT200 (180/180 mm)
• Pláště Schwalbe Smart Sam 27.5x2.35
• Možnost lehkého nebo odpruženého nosiče MIK HD
• Výbava pro každodenní použití: světla, blatníky, nosič, zámek AXA 80
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossová a trekingová elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x9 |
| Rok: | 2026 |
| Baterie: | Bosch, PowerTube 540Wh |
| Výška od: | 160 |
| Výška do: | 175 |
| Hmotnost kg: | 27,3 |
| Gripy: | SB3 Ergo |
| Řídítka: | Moustache Ergo |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza |
| Sedlovka: | EXA 900i |
| Plášť zadní: | Schwalbe Smart Sam 27,5x2.35 |
| Plášť přední: | Schwalbe Smart Sam 27,5x2.35 |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Shimano, MT200 |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Řetěz: | Shimano, CN-LG500 |
| Kazeta: | Shimano, CUES, CS-LG300 11-36T |
| Řazení: | Shimano, CUES, SL-U4000-9R |
| Přehazovačka: | Shimano, CUES, RD-U3020 |
| Hlavové složení: | Acros, AZF-699 |
| Zdvih zadní: | 115 |
| Tlumič: | Moustache, Magic Grip Control 115, |
| Zdvih přední: | 100 |
| Vidlice: | SR Suntour, XCM32-ATB, LO 100mm travel |
| Rám: | Xroad FS, aluminium |
| Kapacita baterie: | 540 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line BDU34, Smart System, 75Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.