MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.4 +EQ Open Black
Kód: D94ON04E0260 D94ONS4E0260 D94ONM4E0260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Model Samedi Dimanche 29.4 +EQ v sobě spojuje sportovní charakter výkonného gravel elektrokola a každodenní praktičnost vybaveného trekového stroje. Kvalitní hliníkový rám s čistými liniemi a integrovanou baterií CT 400 Wh je doplněn o tichý a efektivní motor Bosch Performance Line SX, který váží pouhé 2 kg, ale nabízí výkon až 60 Nm. V kombinaci s rozšiřitelnou kapacitou až na 650 Wh (PowerMore) a moderním Bosch Smart Systemem s displejem Kiox 300 a ovladačem System Controller je připraven na dlouhé jízdy i každodenní použití.
Komfort na rozbitých cestách zajišťuje karbonová vidlice, elastomerový představec a teleskopická odpružená sedlovka se zdvihem 75 mm. Široké 50mm pláště Maxxis Rambler poskytují stabilitu i pohodlí, zatímco 12rychlostní pohon SRAM Apex a hydraulické kotoučové brzdy dodávají jistotu při sportovní jízdě.
Verze +EQ je připravena na každodenní provoz: nechybí pevné blatníky, praktický QL3 nosič pro brašny a výkonné LED osvětlení AXA s intenzitou 80 luxů. Díky této kombinaci se model 29.4 +EQ hodí jak na rychlou jízdu po šotolině, tak na dojíždění v jakémkoli počasí.
Hlavní přednosti
-
Výkonný motor Bosch Performance Line SX (55–60 Nm)
-
Integrovaná baterie CT 400 Wh (možnost rozšíření na 650 Wh)
-
Bosch Smart System s displejem Kiox 300 a System Controllerem
-
Lehký hliníkový rám a karbonová vidlice Dimanche
-
Přesné řazení SRAM Apex 1x12 (11–50 zubů)
-
Kotoučové brzdy SRAM Apex 160/160 mm
-
Teleskopická odpružená sedlovka EXA 860i (zdvih 75 mm)
-
Komfortní jízda díky elastomerovému představci
-
Široké pláště Maxxis Rambler TLR 700x50 pro stabilitu a pohodlí
-
EQ výbava: blatníky, QL3 nosič, AXA světlo 80 luxů
-
Vhodné pro každodenní použití i sportovní vyjížďky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Rok: | 2026 |
| Displej: | Bosch Kiox 300 |
| Baterie: | Bosch, CompactTube 400Wh |
| Hmotnost kg: | 18,9 |
| Gripy: | Moustache Bar tape Gel |
| Řídítka: | Moustache Alu |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | Moustache Alu 27,2 mm |
| Plášť zadní: | Maxis Rambler 700x500C |
| Plášť přední: | Maxis Rambler 700x500C |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Sram Apex |
| Kliky: | FSA alu 165mm |
| Řetěz: | SRAM SX Eagle |
| Kazeta: | Seam Eagle 11-50T |
| Řazení: | Sram Apex Eagle |
| Přehazovačka: | Sram Apex Eagle |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 |
| Vidlice: | Dimanche 29/28, Full Carbon |
| Rám: | Dimanche 6061 T4-T6 Alu |
| Kapacita baterie: | 400 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line SX, Smart System, 60Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.