MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.4 Black
Kód: D94CNS400260 D94CNM400260 D94CNL400260 D94CNX400260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Model Samedi Dimanche 29.4 Black od francouzské značky Moustache představuje nový standard v segmentu sportovně-cestovních e-gravel kol. Základem je přepracovaný rám z kvalitního hliníku 6061 T4 T6 s čistým, minimalistickým designem a perfektně integrovanými komponenty. Rám ukrývá kompaktní baterii Bosch CT 400 Wh, kterou lze pomocí PowerMore extenderu navýšit až na 650 Wh – ideální pro delší výpravy.
Pohonnou jednotku tvoří nový motor Bosch Performance Line SX s točivým momentem 55–60 Nm, který přirozeně podporuje výkon jezdce, a přitom zůstává tichý a efektivní. Celý systém je součástí platformy Bosch Smart System, doplněný o intuitivní ovladač System Controller a barevný displej Kiox 300 s možností navigace a propojení s mobilem.
Na komfortu si tento model zakládá: karbonová vidlice efektivně tlumí vibrace, elastomerový představec a teleskopická sedlovka EXA se zdvihem 75 mm zajišťují pohodlnou a stabilní jízdu i na dlouhých a rozbitých cestách. Komponenty SRAM Apex 1x12 s kazetou 11–50 zubů přinášejí široký rozsah převodů pro různé terény, zatímco 50mm pláště Maxxis Rambler a kotoučové brzdy SRAM Apex se postarají o kontrolu za všech podmínek.
Hlavní přednosti
-
Výkonný a tichý motor Bosch Performance Line SX (55–60 Nm)
-
Kompaktní baterie CT 400 Wh (možnost rozšíření na 650 Wh)
-
Bosch Smart System s Kiox 300 displejem a System Controllerem
-
Lehký a tuhý rám z hliníku 6061 T4 T6 s přepracovanou kabeláží
-
Karbonová přední vidlice Dimanche Carbon
-
Široký převodový rozsah SRAM Apex 1x12 (11–50 zubů)
-
Kotoučové brzdy SRAM Apex 160/160 mm
-
700x50 mm pláště Maxxis Rambler TLR – rychlé a pohodlné
-
Teleskopická odpružená sedlovka EXA 860i se zdvihem 75 mm
-
Komfortní elastomerový představec a vzpřímená jízdní pozice
-
Připraveno pro delší výlety i sportovní využití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční elektrokola |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Rok: | 2026 |
| Displej: | Bosch Kiox 300 |
| Baterie: | Bosch, CompactTube 400Wh |
| Hmotnost kg: | 17,6 |
| Gripy: | Moustache Bar tape Gel |
| Řídítka: | Moustache Alu |
| Představec: | Moustache Alu |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | Moustache Alu 27,2 mm |
| Plášť zadní: | Maxis Rambler 700x500C |
| Plášť přední: | Maxis Rambler 700x500C |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Sram Apex |
| Kliky: | FSA alu 165mm |
| Řetěz: | SRAM SX Eagle |
| Kazeta: | Seam Eagle 11-50T |
| Řazení: | Sram Apex Eagle |
| Přehazovačka: | Sram Apex Eagle |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 |
| Vidlice: | Dimanche 29/28, Full Carbon |
| Rám: | Dimanche 6061 T4-T6 Alu |
| Kapacita baterie: | 400 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line SX, Smart System, 60Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.