MOUSTACHE Samedi Dimanche 29.6 Light Copper
Kód: D96CJS400260 D96CJM400260 D96CJL400260 D96CJX400260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Model Samedi Dimanche 29.6 je nejvyšší zástupce gravel řady Moustache – prémiový e-bike kombinující maximální efektivitu, technologickou vyspělost a komfort pro dlouhé sportovní výlety i náročnější trasy. Lehký hliníkový rám s čistým designem, integrovanou CT 400Wh baterií a tichým motorem Bosch Performance Line SX (60 Nm) je připraven podat špičkový výkon. Pomocí PowerMore rozšíření lze kapacitu zvýšit až na 650 Wh.
O bezchybný přenos síly se stará bezdrátový 12rychlostní pohon SRAM Apex AXS s širokým rozsahem převodů (11–50 zubů), který oceníte v každém terénu. K preciznímu ovládání přispívá karbonová vidlice Dimanche, teleskopická sedlovka EXA se zdvihem 75 mm a elastomerový představec.
Chytrý Bosch Smart System s displejem Kiox 300 a minimalistickým System Controllerem nabízí přehled o výkonu, navigaci i konektivitu se smartphonem. Špičková gravel kola Mavic AllRoad S v kombinaci s 50mm plášti Maxxis Rambler TLR poskytují vynikající přilnavost i pohodlí.
Samedi Dimanche 29.6 Light Copper je ztělesněním sportovního e-gravelu nové generace – elegantní, lehké a výkonné kolo, které posune vaše hranice.
Hlavní přednosti
-
Výkonný motor Bosch Performance Line SX (55–60 Nm)
-
Baterie CT 400 Wh s možností rozšíření na 650 Wh (PowerMore)
-
Bosch Smart System s Kiox 300 displejem a System Controllerem
-
Bezdrátové řazení SRAM Apex AXS 1x12 (11–50 zubů)
-
Karbonová vidlice Dimanche a hliníkový rám s čistým designem
-
Teleskopická odpružená sedlovka EXA 860i (75 mm zdvihu)
-
Kvalitní kola Mavic AllRoad S / pláště Maxxis Rambler 700x50
-
Výkonné hydraulické brzdy SRAM Apex 160/160 mm
-
Stylové provedení v barvě Light Copper Glossy
-
Prémiový e-bike pro sportovně založené jezdce bez kompromisů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Rok: | 2026 |
| Displej: | Bosch Kiox 300 |
| Baterie: | Bosch, CompactTube 400Wh |
| Hmotnost kg: | 17,6 |
| Gripy: | Moustache Bar tape Gel |
| Řídítka: | Moustache Alu |
| Představec: | Moustache Alu susp. |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Sedlovka: | Moustache Alu 27,2 mm |
| Plášť zadní: | Maxis Rambler 700x500C |
| Plášť přední: | Maxis Rambler 700x500C |
| Ráfky: | Mavic Allroad S Alu |
| Brzdy: | SRAM Apex AXS |
| Kliky: | FSA alu 165mm |
| Řetěz: | SRAM SX Eagle |
| Kazeta: | Sram Eagle 11-50T |
| Řazení: | Sram X1 AXS |
| Přehazovačka: | Sram X1 AXS |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 |
| Vidlice: | Dimanche 29/28, Full Carbon |
| Rám: | Dimanche 6061 T4-T6 Alu |
| Kapacita baterie: | 400 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line SX, Smart System, 60Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.