MOUSTACHE Samedi Dimanche 28.4 Black
Kód: D84CNS400260 D84CNM400260 D84CNL400260 D84CNX400260 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Model Samedi Dimanche 28.4 je postaven pro náročné silniční jezdce, kteří hledají kombinaci rychlosti, nízké hmotnosti a inteligentní elektrické podpory. Lehký hliníkový rám a karbonová vidlice zajišťují výbornou tuhost a pohlcování vibrací, čímž se starají o pohodlí i při svižných výjezdech nebo delších vyjížďkách.
Srdcem kola je nový motor Bosch Performance Line SX – kompaktní a přirozený ve svém projevu, zároveň ale s výkonem až 60 Nm, který oceníte při každém šlápnutí. Napájení zajišťuje 400Wh baterie Bosch CompactTube, kterou lze navíc rozšířit o PowerMore range extender.
Kombinace ovladače Bosch System Controller a displeje Kiox 300 přináší přehled o všech jízdních datech a podporuje připojení ke Smart Systemu. Precizní 12rychlostní řazení SRAM Apex 12 a pláště Schwalbe Pro One šířky 34 mm přispívají k tomu, že se Dimanche 28.4 nezalekne ani svižné skupinové jízdy.
Hlavní přednosti
-
Výkonný a lehký motor Bosch Performance Line SX (55–60 Nm)
-
Integrovaná 400Wh baterie Bosch CompactTube – volitelně rozšiřitelná o PowerMore
-
Moderní displej Bosch Kiox 300 + System Controller
-
Karbonová vidlice Dimanche pro maximální komfort a snížení hmotnosti
-
Přesné 1x12 řazení SRAM Apex 12 (kazeta 11–44 zubů)
-
Výkonné hydraulické brzdy SRAM Apex 160/160 mm
-
Lehká kola Moustache Al30 obutá do rychlých plášťů Schwalbe Pro One 700x34
-
Připraveno na moderní propojení díky Smart Systemu (včetně možnosti GPS ochrany)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční elektrokola |
|---|---|
| Materiál: | Hliník |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Rok: | 2026 |
| Displej: | Bosch Kiox 300 |
| Baterie: | Bosch, CompactTube 400Wh |
| Hmotnost kg: | 16,2 |
| Gripy: | Moustache Bar tape |
| Řídítka: | Moustache Alu |
| Představec: | Moustache 3D Alu |
| Sedlo: | Selle Royal SRX |
| Sedlovka: | Moustache Alu 27,2 mm |
| Plášť zadní: | Schwalbe Pro One 700x34C |
| Plášť přední: | Schwalbe Pro One 700x34C |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| Brzdy: | Sram Apex |
| Kliky: | FSA alu 165mm |
| Řetěz: | Sram Apex |
| Kazeta: | Sram XPLR PG-1231 11-44T |
| Řazení: | Sram Apex XPLR |
| Přehazovačka: | Sram Apex XPLR |
| Hlavové složení: | Acros AZF-725 |
| Vidlice: | Dimanche 29/28, Full Carbon |
| Rám: | Dimanche 6061 T4-T6 Alu |
| Kapacita baterie: | 400 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line SX, Smart System, 60Nm |
| Značka motoru: | Bosch |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.